قوانین و مقررات

کاربر گرامی خرید از فروشگاه امیرسیلور به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

1_شايان ذکر است کليه فرآيندهاي فروشگاه آنلاين امیرسیلور منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران و قانون تجارت الکترونيک مي باشد، بنابراین کاربر نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با کاربر است.

2_خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده در وب سايت امیرسیلور تهيه و تنظيم گرديده است. استفاده از مطالب و امکانات سايت بدون اخذ اجازه رسمي از امیرسیلور ممنوع مي باشد.

3_به طور کلی زیورالات جز کالاهای زینتی بهداشتی محسوب میشوند و و دارای گارانتی و سلامت فیزیکی میباشند مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی باشند.

4_از شما مشتری محترم تقاضا می گردد که در هنگام خرید با حوصله و مطالعه توضیحات کاملی که برای محصولات قرار داده شده است اقدام به خرید فرمایید تا بتوانیم بهترین خدمات خود را تقدیم شما نماییم.

5_امکان خريد آنلاين و پستی براي کاربران عزيز ايجاد شده است و کاربر به اختيار خود مجاز به انتخاب مي باشد.

6_همچنین مشتریان عزیز میتوانند به صورت حضوری از فروشگاه (آدرس درج شده در قسمت تماس با ما) خرید خود را انجام دهند.

7_فروشگاه اینترنتی امیرسیلور جهت بالا بردن امنیت اطلاعات در درگاه پرداخت آنلاین مشتریان از گواهینامه SSL استفاده میکند تا آسودگی خاطر و خریدی مطمئن را فراهم سازد.

8_قيمت هاي نوشته شده در بخش فروشگاه زيورآلات امیرسیلور بدون هزينه ارسال پستی مي باشد، و هزينه پستي در طي فرآيند خريد به مشتري اعلام مي شود.

9_فروشگاه اينترنتي امیرسیلور  به اطلاعات خصوصي اشخاصى که از خدمات سايت استفاده مي‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي‏‌کند.

10_کالاهایی که به درخواست مشتری سایز می گردند و یا به هر نحوی تغییری در ظاهر فیزیکی آن داده می شوند، قابل برگشت و تعویض نیستند.

11-ارسال برای شهر تهران توسط پیک و برای سایر شهرستانها از طریق پست پیشتاز میباشد.

12_ارسال برای شهرهای اطراف تهران و حومه مثل اسلامشهر، شهریار، رباط کریم و… از طریق پست پیشتاز انجام میشود.

13_هزینه ارسال با پست پیشتاز ۱۵۰۰۰ تومان برای سراسر ایران ثابت میباشد.

14_سفارشهای ثبت شده قبل از ساعت ۱۷ برای تهران همان روز و یا حداکثر ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش ارسال خواهد شد( از طریق تماس تلفنی هماهنگ میشود .)

15_کلیه اجناس زیورالات دارای گارانتی سلامت فیزیکی میباشند و بعد از تحویل به اداره پست، مسولیت اجناس از عهده فروشگاه امیرسیلور خارج است.

16_شما بعنوان مشتري بايستي اطلاعات کامل و شفاف راجع به مشخصات گيرنده کالا را در فرم ثبت نام ، پرداخت و حمل و نقل وارد نماييد. بديهي است که امیرسیلور  هيچگونه مسئوليتي در خصوص ورود اطلاعات نادرست در فرم هاي مربوطه از سوي شما را به عهده نمي گیرد.

17_مشتری محترم شهرهای دیگر کشور عزیزمان ایران بجز تهران می بایست به این نکته دقت فرمایند که اداره پست بر اساس آدرس مرقوم شده توسط شما و اطلاعات تماس به محل رجوع می نماید و در صورتیکه اطلاعات مندرج دقت و صحت لازم را نداشته باشند و یا شما در زمان مراجعه مامور حضور نداشته باشید قطعاً امکان خدمت رسانی مناسب را نخواهد داشت و مرسوله مرجوع می شود لذا در درج اطلاعات و همچنین دقت برای حضور مامور پست نهایت تلاش خود را داشته باشید تا خدمتی مناسب تقدیم شما گردد.

18-به این نکته توجه فرمایید که ارسال مجدد سفارش عودت شده فروشگاه امیرسیلور به هر دلیلی مستلزم پرداخت هزینه مجدد پست برای شما می باشد. (مگر مرجوعی کالا به دلیل خطای فروشگاه در ارسال نوع کالا بوده باشد)

19_اگر چه تمامي سعي ما در کنترل اطلاعات ورودي امیرسیلور است .با اين حال احتمال خطاي تایپی و انساني در ورود اطلاعات سايت وجود دارد. امیرسیلور بطور پيوسته سايت را کنترل و اشتباهات احتمالي را اصلاح خواهد کرد. مسئوليت امیرسیلور در اين خصوص محدود به رفع اشتباهات مندرج احتمالي در سايت مي باشد و هيچگونه مسئوليت ديگري را نمي پذيرد.

20-با اينکه احتمال وقوع اين مساله نزديک به صفر است با اين حال هر گونه اشتباه سهوي از طرف امیرسیلور  در طي فرآيند خريد (ورودي اطلاعات و مشخصات کالا) در هر زمان از طرف امیرسیلور قابل اصلاح به نفع مشتري است ولي در صورت وقوع، امیرسیلور مسئوليتي اضافه بر آنچه در همين بند نوشته شده است را، نمي پذيرد.

21_سايت امیرسیلور کنترل دائم بر موجودي انبار خود دارد ولي با اين حال احتمال اشتباه در آمار موجودي کالاي سايت با درصد بسيار کمي وجود دارد. در صورتيکه کالاي سفارش داده شده به اشتباه در سايت به عنوان کالاي موجود درج شده باشد، امیرسیلور بلافاصله نسبت به تصحيح اشتباه و باطل کردن سفارش اقدام مي نمايد. همچنين اگر وجه کالا پرداخت شده باشد،  در طي همان روز وجه دريافتي را پس از هماهنگي با مشتري به حساب  ايشان باز مي گرداند. بديهي است به غير از تصحيح آمار کالا، باطل کردن سفارش و بازگرداندن وجه (در صورت پرداخت توسط مشتري)امیرسیلور هيچ مسئوليت ديگري را در اين خصوص نمي پذيرد.

22_ما ممكن است سرويس هاي خود را به هر دليلى در زمانهاي مختلف و بدون اطلاع قبلي، تغيير دهيم و حق تغيير شرايط اين سرويس ها نيز براي ما محفوظ خواهد بود. بنابراين، شرايط استفاده از سرويس هاي سايت امیرسیلور هر از گاهي روزآمد خواهد شد. تاريخ مندرج در پايين اين صفحه منعکس کننده آخرين زمان روزآمدسازي شرايط و مقررات استفاده از سايت امیرسیلور است. شما توافق مي کنيد که استفاده مستمر شما از سايت به معني پذيرش هرگونه تغيير مي باشد. در صورتي که شرايط استفاده از سرويس ها دستخوش تغييرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سايت منعکس خواهد شد.

23_اگر خريد شما بالاي 2000000 ریال باشد ، هزينه ارسال پستي به عهده فروشگاه امیرسیلور خواهد بود.