پرسش های متداول

پرسش های متداول

به دلیل اینکه دوستانی در خارج از ایران با مدیریت در تامل هستند واجناس به صورت عمده خریداری می شود و همینطور در داخل ایران چون سابقه طولانی در این صنف داریم از کارخانه ها وپخش کننده های قوی ومعتبر اجناس تهیه می شوند.

امکان سفارش در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته وجود دارد.

هنگام ثبت سفارش بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.
برای پرداخت اینترنتی شما به موارد زیر نیاز دارید:
شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک )
رمز دوم کارت (از بانک مربوطه دریافت کنید)
CCV2 (کد ۳ یا ۴ رقمی است که روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج شده)
تاریخ انقضاء مندرج روی عابر بانک

بله. جهت مشاهده نزدیک کلیه محصولات گالری و خرید به صورت حضوری میتوانید به آدرس فروشگاه حضوری (در قسمت تماس با ما )مراجعه بفرمایید. تمامی اقلام موجود در داخل سایت در فروشگاه حضوری نیز در دسترس شما می باشند.

بله این امکان برای شهروندان تهرانی وجود دارد تا سفارش خود رابه وسیله پیک در همان روز ثبت سفارش از ساعت ۱۱صبح الی 20دریافت کنند. برای این منظور لطفا پس از ثبت سفارش خود بلافاصله باشماره تلفن 44498633ویا باشماره همراه 09122050869در تماس باشید.

شما تنها یک هزینه حمل پرداخت می کنید و درصورتی که خرید شما بیش از 200000تومان باشد, ارسال کالاها رایگان می باشد.

بله.پس از ثبت سفارش, با ماتماس بگیرید تا سفارش شما نهایی گردد.

در صورت بروز مشکل در هنگام پرداخت به هر دلیلی از قبیل مشکل سیستم بانکی، شبکه و یا اینترنت و اشتباه مشتری، قطعی برق و… پس از کسر شدن مبلغ از موجودی شما تا ۷۲ ساعت کاری به سیستم بانکی مبدا و مقصد مهلت دهید تا تراکنش تصحیح شده و در صورت ایراد، مبلغ کسر شده به حساب شما واریز گردد. در غیر اینصورت بر اساس شماره رهگیری درج شده در رسید شما از بانک مورد نظر پیگیر شوید تا مشکل حل گردد.

در صورتی که خرید شما برای هدیه باشد می توانید از قسمت گالری جعبه "جعبه مورد نظر را انتخاب نموده ومحصول خریداری شده داخل همان جعبه برای شما ارسال می شود و در غیر این صورت باجعبه های مخصوص فروشگاه و توسط پرسنل گالری امیرسیلور به صورت حرفه ای بسته بندی میشودو تحویل اداره پست شده و طبق استانداردهای تعریف شده بسته بندی مجدد و ارسال خواهد شد.وبعد از تحویل به اداره پست مسئولیت از عهده فروشگاه امیرسیلور خارج می شود.

بله، کلیه اجناس با تصاویر موجود در سایت مطابقت دارد و در صورت وجود هرگونه مغایرت محصول دریافتی با اطلاعات ثبت شده در سایت، فروشگاه امیرسیلور تمامی هزینه‌ها را بر عهده می گیرد.

ارسال برای شهر تهران توسط پیک و برای سایر شهرستانها و شهرهای اطراف تهران و حومه مثل اسلامشهر، شهریار، رباط کریم و… از طریق پست پیشتاز انجام می شود.

خیر.خرید از سایت الزاما نیاز به ثبت نام نداشته و شما تنها با وارد کردن اطلاعات عمومی و آدرس قادر به ثبت سفارش میباشید اما شما به راحتی میتوانید در زمان خرید با فعال کردن گزینه “عضویت در سایت” یک حساب کاربری برای خود ایجاد نموده و از خدمات زیر بهره مند شودید:

1-سریع‌تر و راحت تر خرید کنید.

2-از فرو ش های ویژه و تغییرات قیمت آگاه شوید.

3-در صورت عدم موجود بودن اجناس مورد نیاز از زمان موجود شدن مجدد مطلع گردید.